Çelik Su Tankı - En İyi Su Tankı

Uzman Montaj ve Çelik Tanklarımızla Yanınızdayız

ANTALYA METAL PLASTİK: Sektörün 18 Yıllık Lideri

Sektörde 18 yıldır lider konumda olan ANTALYA METAL PLASTİK olarak, çelik su depoları konusunda uzmanlığımız ve deneyimimizle öne çıkıyoruz. Müşterilerimize en uygun çözümleri sunarak, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun çelik su tankları üretiyoruz. Farklı boyutlardan, kapasitelerden ve özelliklerden oluşan geniş ürün yelpazemiz ile çeşitli kullanım amacına yönelik çözümler sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize, özel tasarım çelik su depoları sunuyoruz. İster ticari, ister endüstriyel bir ihtiyaç olsun, depolama gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılamak için esnek ve özelleştirilebilir çözümler sunuyoruz. Boyutlarımız, çaplarımız ve kapasitelerimiz arasında seçim yaparak, projelerinizi en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

ANTALYA METAL PLASTİK olarak, 5,35 metreden 22 metreye kadar çapa, 2,70 metreden 4,5 metreye kadar yüksekliğe sahip 41 farklı çelik su tankı seçeneği sunuyoruz. 3, 4 veya 5 katlı modellerimiz, 60 tondan başlayıp 1000 tona kadar değişen kapasitelerle projelerinizi destekliyor. Uzman ekibimiz, her projeyi titizlikle ele alarak en iyi sonucu elde etmeniz için yardımcı oluyor.

image